خواب بهتر برای مردان

9 دی 1397 - 11:31
خواب بهتر برای مردان

بخش 1

متوسط

بخش 2

متوسط

بخش 3

متوسط

ثابت شده  است که مردان متاهل شاد، خواب بهتری دارند و  کمتر دچار مشکلات قلبی و سرطان می شوند، عمر طولانی دارند و جوانتر می مانند و همه اینها از یک رابطه شاد نشأت میگیرد.

خواب مهمترین چیز برای یک مرد می باشد درست مثل ماهیچه ها؛ برای پرانرژی بودن، باید ماهیچه هایتان را تقویت کنید. شما از عضلاتتان استفاده می کنید تا قوی و پرانرژی باشید. اگر انرژی تولید نشود، انگیزه تان را از دست می دهید و احساس خستگی می کنید و  نمی توانید خوب بخوابید. مردان احتیاج دارند بیرون کار کنند، از ماهیچه هاشون کار بکشند؛ در واقع مردان برای حل مشکلات، تعمیر اشیاء، انجام کارها، رسیدن به هدف، روبرو شدن با موارد بحرانی، تستسترون مصرف می کنند و با استفاده از تستسترون، میزان استرس را کاهش می دهند.

نباید کل زندگیتان را کار کنید. وقتی همیشه در حال کار کردن باشید میزان استرستان فوق العاده بالاست. بشینید و ریلکس کنید. حرف بزنین، کتاب بخوانید، برنامه تلوزیونی ببینید. تمام این موارد که باعث آرامش می شوند می توانند میزان تستسترون شما را افزایش بدهند و زمانیکه  میزان تستسترون درست باشه، میزان استرستان کم می شود و می توانید راحت  بخوابید.

هرچه سن مردان بالاتر می رود خوابشان کم و کمتر می شود و همراه با آن میزان تستسترون تولید شده در بدنشون کاهش پیدا می کند و نمی توانند طولانی بخوابند و وقتی شبها خوب نخوابیم، نمی توانیم تستسترون کافی بسازیم و در طول روز انگیزه نداریم و کارایی مان پایین میاد.هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها