قدرت تصمیم‌های پنج ثانیه‌ای

12 دی 1397 - 5:50
قدرت تصمیم‌های پنج ثانیه‌ای

بخش 1

متوسط
متوسط

چقدر زمان نیاز است تا زندگی‌تان را عوض کنید؟ قانون پنج ثانیه، شروع یک تحول است و به میلیون‌ها نفر کمک کرده تا زندگی‌شان را بهتر کنند و رویاهای‌شان را دنبال کنند. قانون پنج ثانیه قانونی بر پایه‌‌ای علمی است که به شما یاد می‌دهد چگونه عمل کنید.

حقیقت این است: انجام دادن و یا ندادن کارهای کوچک شما را از زندگی دلخواه‌تان دور می‌کند و اینجاست که قانون پنج ثانیه به شما کمک می‌کند تا، سریع تصمیم بگیرید و سریع عمل کنید. شما می‌توانید از قانون پنج ثانیه برای تغییر دادن رفتار فعلی‌تان استفاده کنید و از آن برای به دست آوردن شجاعت استفاده کنید, برای این که رک حرف‌تان را بزنید, برای رفتن به جایی, برای انجام دادن کار‌هایی که معمولا انجام نمی‌دهید. و به وسیله این قانون می‌توانید ذهن‌تان را کنترل کنید.

ترس, چیزی به جز یک نگرانی که از کنترل خارج شده نیست. شما می‌توانید شجاعت را بدست بیاورید. هر وقت احساس اضطراب و نگرانی و تردید داشتید تنها کاری که باید بکنید این است که: پنج؛ چهار؛ سه؛ دو، یک و بعد خودتان را به سمت قدرت سوق دهید و تصمیم بگیرید که عمل کنید.

شما با استفاده از قانون پنج ثانیه می‌توانید زندگی‌تان را عوض کنید و کسب و کارتان را توسعه دهید. هیچ وقت زمان مناسب برای انجام کار فرا نمی‌رسد ولی تنها چیزی که نیاز دارید پنج ثانیه است تا کلا همه چیز را عوض کنید.هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها